شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که من تنگ کردن واژن با نخ انجام دهم بهتر است یا با جراحی و این سوال در ذهن شما ایجاد شود که تفاوت تنگ کردن واژن با لیفت واژن با نخ چیست ؟ در این مقاله دکتر بهمن پور علاوه بر پاسخ به این سوالات به بیان مختصری از هر دو روش می پردازند .

تفاوت تنگ کردن واژن با لیفت واژن با نخ

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که هر دو روش برای تنگ کردن واژن به کار می روند ، اما انتخاب اینکه کدام روش برای بیمار مفیدتر است براساس مشکل بیمار ، توقعات بیمار از تنگ کردن واژن و وضعیت واژن او انتخاب می شود .

تفاوت تنگ کردن واژن با لیفت واژن با نخ

خوب حالا این سوال برای شما ایجاد می شود که کدام روش برای من مناسب تر است ، در ذیل دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به بیان پاسخ این سوالات می پردازد .

چه زمانی پرینورافی انتخاب می شود :

پرینورافی

در مواقعی که واژن و عضلات خارج پرینه دچار شلی شود ، توصیه دکتر بهمن پور به بیماران انجام جراحی واژینوپلاستی می باشد ( پرینورافی )

اما در مواقعی که شلی وازن در نواحی عضلات پرینه و یا ورودی واژن باشد، توصیه دکتر بهمن پور به اشخاص استفاده از روش لیفت با نخ می باشد ، در این اشخاص دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان معمولا لیفت واژن با نخ را توصیه می کند و توصیه به جراحی پرینورافی را برای آنها ندارد .

تنها در مواقعی که بیمار اصرار به جراحی داشته باشد ، تنگ کردن واژن با جراحی را برای آنها انجام می دهد .

مزایا تنگ کردن واژن با نخ

  • لیفت با نخ احتیاجی به بی هوشی نیست
  • مدت زمان عمل نسبت به جراحی بسیار کمتر می باشد
  • ریکاوری بیمار بسیار سریع می باشد

بیمارانی که لیفت واژن با نخ را انجام می دهند ، بلافاصله پس از جراحی می توانند به کارهای روزانه خودشان بپردازند ، حتی این اشخاص می توانند رانندگی داشته باشند .

کارهای که بیمار پس از پرینورافی و یا لیفت واژن با نخ باید انجام دهد :

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن

  • از انجام کارهای سنگین اجتناب نماید
  • پرهیز از رابطه جنسی تا یک ماه
  • اجتناب از رفتن به استخر تا شش تا هشت هفته

تنگ کردن واژن با نخ

در این روش جراح زیبایی زنان به کمک نخ های واژینالی که برای واژن تعبیه شده اند ، به تنگ کردن واژن و درمان گشادی واژن می پردازد

تنگ کردن واژن با جراحی

در این روش جراح زیبایی زنان با کمک تکنیک های جراحی ، شخص را جراحی می کند ، در این اشخاص معمولا تنگ کردن واژن با نخ نتایجی درخشانی برای شخص ندارد ، در نتیجه روش تنگ کردن با جراحی یا همان پرینورافی توصیه می شود .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =