افراد مناسب برای جراحی لابیاپلاستی

افراد مناسب برای جراحی لابیاپلاستی چه کسانی هستند ؟

 • لابیاپلاستی چیست ؟

در ذیل به بیان مهم ترین نکات در خصوص لابیاپلاستی و بیان پاسخ سوالات بالا می پردازیم .
لابیاپلاستی یکی از جراحی زیبایی واژن است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، با انجام لابیاپلاستی می توان به کوچک کردن لابیاها ، برطرف کردن مشکل عدم قرینگی لابیاها ، و خوش فرم کردن لابیامینورها پرداخته شود .
دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن با تجربه ای که در این زمینه داشته اند و در جراحی های که روزانه انجام می دهند به این نتیجه رسیده اند که نه تنها نتیجه جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی بسیار درخشان است بلکه بهبود روابط زناشویی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد .
جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی را در کشورهای اروپایی و آمریکا نیز انجام می دهند ، امروزه در کشورما نیز این جراحی ها انجام می شود .

افراد مناسب برای جراحی لابیاپلاستی

قبل از هر چیز درباره لابیاپلاستی باید بدانید :

اگر شما هم جز اشخاصی می باشید که خواهان جوانسازی ناحیه تناسلی و زیبایی لابیامینورها هستید بهتر است حتما لابیاپلاستی را انجام دهید تا نتایج درخشان آن را مشاهده نمایید .

در ذیل اشخاصی که کاندید مناسب جراحی زیبایی واژن می باشند را بیان می کنیم

کاندید مناسب جراحی لابیاپلاستی :

 • بانوانی که دچار شلی واژن شده اند
 • بانوانی که افتادگی رحم و واژن دارند
 • بانوانی که زایمان های متعدد طبیعی داشته اند
 • بانوانی که در زمان مقاربت جنسی با درد شدیدی همراه هستند
 • بانوانی که در زمان انجام ورزش به دلیل لابیاهای بزرگ اذیت می شوند
 • بانوانی که لابیاهای تیره دارند
 • بانوانی که در بخش ادراری انحراف شدید دارند
 • بانوانی که لابیاهای نامتقارن دارند
 • بانوانی که لابیاها بسیار بزرگ دارند
 • بانوانی که لابیاهای بیرون زده دارند

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی با لیزر و بدون لیزر را انجام می دهند .

به تازگی دکتر بهمن پور دستگاه جدید را وارد ایران کرده اند که این دستگاه در کشورهای مانند آمریکا ،ژاپن ، استرلیا و ایتالیا و …. نیز در حال استفاده است ، به کمک این دستگاه جدید می توان لابیاپلاستی را بدون بخیه ، درد و خونریزی انجام داد .
برای بانوان ودخترانی که به دنبال جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه ، درد و خونریزی می باشند دستگاه سافت سرجری بسیار کمک کننده است زیرا دیگر هیچ جای بخیه ای در لابیاها ایجاد نمی شود و نیازی به بخیه ندارد .
با استفاده از سافت سرجری حتی نیازی به بی حسی نمی باشند بنابراین بانوان به راحتی و به آسانی می توانند لابیاپلاستی را انجام دهند .
بهتر است بدانید که در فیلد پزشکی زنان برای اولین بار است که از این دستگاه جهت لابیاپلاستی بدون بخیه استفاده می شود و این امر در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای اولین بار در ایران در حال انجام است .
شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه می توانید به مقاله لابیاپلاستی بدون بخیه در همین سایت مراجعه نمایید .
لابیاپلاستی را به روش های مختلفی می توان انجام داد بسته به این که نیاز شخص چیست و چه انتظاری از لابیاپلاستی دارد و بسته به اندازه وسایز لابیاها روش جراحی لابیاپلاستی نیز متفاوت است .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =